ŞEHİT NECMETTİN ÖĞRETMEN, MEMLEKETİNDEKİ MESLEKTAŞLARI İLE ANILDI

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni haftaya Denizli ve Gümüşhane'de yaptığı 'Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları' programlarıyla başladı. Pazartesi günü dijital ortamda 21'incisi yapılan 'Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları'nda Denizli'ye, Salı günü 22'inci buluşmada Gümüşhane'ye konuk oldu.

18-06-2020 16:08

Haberler » Eğitim


16 Haziran aynı zamanda Necmettin Yılmaz'ın görevli bulunduğu Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinden memleketi Gümüşhane'ye giderken teröristlerce kaçırılmasının yıl dönümüydü. Bakan Selçuk ve meslektaşları şehadetinin üçüncü yılında Necmettin Öğretmeni bir kez daha rahmetle andı.

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk meslektaşlarıyla konuşmasına 3 yıl önce memleketi Gümüşhane'ye dönerken teröristler tarafından kaçırılan ve Temmuz ayında vatan toprağına emanet edilen şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ı anarak başladı. Selçuk, "Necmettin Öğretmenimizin şehadeti bizi çok üzen, öğretmenler olarak unutmadığımız, unutamayacağımız bir olay. Onun hatırası bizim için çok değerli. Necmettin öğretmenimizi bir kez daha rahmetle anıyorum." dedi.

Etiketler : ŞEHİT - NECMETTİN - ÖĞRETMEN - - MEMLEKETİNDEKİ - MESLEKTAŞLARI - İLE - ANILDI - | Okunma Sayısı : 958
İlginizi çekebilecek diğer haberler
Akif CEMİL
Cemil GÜL
Dr. Mehmet SÜRMELİ
İktibas
Mehmet Nezir GÜL
Ömer Erdoğdu
HAVA DURUMU


NİĞDE